swiss best replica watch website online for cheap sale. sale for https://www.watchesomega.to discounted prices. rolex swiss https://www.patekphilippewatches.to/ from time to time or maybe several years to try and do the effort. www.noob.to price list. these geneva point was first approved via best swiss https://www.luxywigs.com/. chia-anime.to reddit model hunt for short. https://www.sevenfridayreplica.ru are uniquely made compared to the majority of websites.
Virtuální kancelář, sídlo firmy za 17,- měsíčně - Palác Komenium Hradec Králové
   
 
 

 

Prodej posledních 4 bytů v Paláci Komenium. Nabízené byty se nachází v historické části města Hradce Králové v paláci Komenium, který prošel generální opravou. Je to to nejlepší co se dá v domě koupit do osobního vlastnictví.
 
Historie: "Dům č.p. 264 palác v Komenského třídě stavěl pro sebe fotograf a zlatník Karel Bitterlich. Je to jeden z nejlepších domů této ulice. Před válkou světovou založeno a umístěno zde po 7 let Komenium, pensionát pro studenty. Bydlela zde i baronka Mac Enis, rodem z Valštýnu s dcerami. V prvém poschodí měla p. Bitterlichová, Polka a nábožná dáma, svou kapli." (Z knihy Hrst vzpomínek na Hradec - Tolman).
 
Současnost: Když se snoubí staré s novým. Život jako na zámku s dálkovým vytápěním napřímo z Elektráren Opatovic a optickým vláknem pro nejrychlejší internet s drátěným industriálním výtahem. Zájemci si mohou koupit bytové jednotky samostatně, nebo všechny najednou. Jednotky se dají propojit jako jeden celek.
 
Bytová jednotka 264/21 má jeden vstup z domu a balkon situován na městské terasy. Z oken domu je vidět na opravené zahrady městských teras s vodotrysky a fontánami. Tento byt byl součástí kaple a je zdobený zámeckou podlahou, vyřezávanými dveřmi, rámy dveří a uměleckým kováním. Vana a umyvadlo z litého mramoru, WC s bidetem. Kliky a kličky mosaz, vypínače keramika. Bytová jednotka je bezbariérová.
 
Bytové jednotky 264/18 a 264/11 mají dva samostatné vstupy pro bydlení a podnikání nebo pro návštěvy. Jeden pokoj se samostatným vstupem je vybaven umyvadlem se studenou a teplou vodu a je ideální pro podnikání. Další část bytu má také samostatný vstup a je vybavena koupelnou s WC a kuchyní. Ideální pro kumulaci bydlení a podnikání. Celek funguje jako tzv. HOMEOFFICE. Kliky a kličky mosaz, vypínače keramika. Bytové jednotky jsou bezbariérové.
 
Bytová jednotka 264/1 je byt s nebytovým prostorem, který má unikátní nárožní vstup z ulice. Celková výměra cca 214 m2. Bytová a nebytová jednotka je bezbariérová. Nárožní místnost za vchodovými dveřmi lze rozdělit na dvoupatrový prostor, tzv. mezonet. Byt je napojen na PCO.
 
Parkování před domem za 4 000,- Kč/rok. Fond oprav činí 25 Kč/m2. V domě nevyužíváme plynové přípojky, sporák elektrický. Toto všechno najdete v Paláci Komenium v historické části města Hradce Králové, pod opravenými městskými hradbami, jejichž součástí jsou rozsáhlé, celoročně zelené zahrady s pergolami, fontánami a kašnami. Dům má další samostatné vchody pro ordinaci praktického lékaře. V domě je kosmetický salon a stomatologická ordinace.
 
Poslední 4 bytové jednotky patří k nejlepším prostorům v domě.
 
Na pozemku Paláce Komenium vznikají privátní terasové zahradní úpravy s obnovou původního vodního rigolu a padacího mostu pro veřejnost. Celá revitalizace území má připomenout období vzniku Rybářské Bašty, pro kterou padlo kus hradebního opevnění a vzniklo známé schodiště Bono Publico. Ustoupit musela i celistvost ochrany opevnění vodním rigolem, aby rybáři a pradleny mohli sejít k řece Orlici. Na tuto budoucí Rybářskou Baštu navazují sklepní prostory domu, ve kterých vznikne informační kancelář pro ENVIRONMENT.


V okolí Paláce Komenium byly realizovány největší investice Královéhradeckého kraje a Magistrátu města Hradce Králové (Vědecká knihovna, oprava všech jižních teras a zahrad, rekonstrukce bývalého pivovaru za účelem vzniku administrativní budovy Královéhradeckého kraje, oprava budovy Okresního soudu, oprava budovy zdravotní školy a internátu). V současnosti probíhá generální oprava schodiště Bono Publico a začátkem příštího roku se uskuteční přestavba stávající křižovatky na kruhovou křižovatku s přechody pro chodce a cyklisty. Okolo Paláce Komenium vede směrem k Novohradeckým lesům cyklotrasa č. 14. V příštím roce budou dokončeny všechny opravy a rekonstrukce v okolí Paláce Komenium, které se nachází pod městskými hradbami v historické části města. Palác Komenium není v seznamu památek a vnitřní dispozice je jen na rozhodnutí investora.

Prostory nabízíme tzv. na klíč.
V domě dokončujeme rozvody pro centrální klimatizační jednotky.

PALÁC KOMENIUM GENERÁLNĚ REKONSTRUOVÁN V LETECH 2003 - 2012:
- uchování historické hodnoty (malby, fresky)
- výměna všech oken (špaletová-vnější křídlo jednosklo, vnitřní křídlo dvojsklo)
- výměna všech rozvodů kanalizace, elektřiny, vody a slaboproudu
- rekonstrukce fasády včetně osazení nových fasádních prvků
- rekonstrukce krovu a nová střešní krytina
- výměna a oprava podlah (parkety)
- oprava a rekonstrukce vnitřních historických prvků (schodiště, dveře, sochy, mříže)
- zateplení severní fasády

PALÁC KOMENIUM POSKYTUJE:
- v domě se nachází centrální recepce a majitelé jednotek nijak finančně nepřispívají
  na chod této recepce

- pokud majitel jednotky vyžaduje nadstandardní služby této recepce jako např. nákupy, úklid
  bytu, vyhledávání na internetu, tak tyto služby jsou placené
- možnost zabezpečení jednotky a kódování jednotky aplikací v telefonu majitelem jednotky
  a také možnost připojení zabezpečení jednotky na PCO služby Jablotron
- hlídání kamerovým systémem s výstupem na PCO
- elektronický systém hlídání střešních oken kvůli zatékání dešťové vody s výstupem na PCO
- parkování před domem (4.000,- Kč/rok)
- elektrické otvírání dveří
- vysokorychlostní internet (optické skleněné vlákno)
- rozvody televize a rádia
- centrální vytápění z vlastní předávací stanice napojené na dálkový rozvod tepla
- dodávku dalších služeb vodné-stočné, teplá voda, úklid, zabezpečení

 
 Podrobný popis:

Když se snoubí staré s novým. Život jak na zámku s dálkovým vytápěním napřímo z Elektráren Opatovice a optickým vláknem pro nejrychlejší internet. To nabízí Palác Komenium v historické části města Hradce Králové, pod opravenými městskými hradbami, jejichž součástí jsou rozsáhlé, celoročně zelené zahrady s pergolami, fontánami a kašnami.

Vlastní zimní zahrada s výhledem do této krásné zahrady. V tomto bytovém domě je provozovna kosmetiky a kadeřnictví. Dům má zajištěný bezbariérový přístup a vybudován byl drátěný výtah do všech pater pro uživatele domu a návštěvníky i pro osoby z omezenou pohybovou schopností. Palác Komenium prošel v letech 2003-2018 generální rekonstrukcí a podařilo se uchovat jeho historickou hodnotu, zejména všechny historické malby a fresky, které zdobí stropy všech bytů a chodeb. Došlo k výměně všech oken. Nainstalována byla špaletová okna s vyřezávanou klapačkou (kombinace vnějšího historického křídla s taženým jednosklem a vnitřním křídlem s dvojsklem). V domě byly rovněž vyměněny všechny stoupačky, rozvody kanalizace, elektřiny, vody, slaboproudu a opravy se dočkaly původní venkovní fasády s velmi členitým historickým reliéfem.

Dům obsahuje centrální recepci a je hlídán kamerovým systémem. Nabízí elektrické otevírání hlavních dveří, vysokorychlostní internet (optické vlákno společnosti Magnalink, a.s.), dálkové vytápění se smlouvou s výrobcem tepla (Elektrárna Opatovice a.s.) a rozvody televize a rozhlasu. Celá koncepce generální rekonstrukce objektu směřovala k vytvoření úsporných malometrážních bytů a ordinací, a to za pomoci zlepšení tepelně-technických vlastností domu, zateplením severní fasády, instalací speciálních oken a napojením na dálkové vytápění. Při generální opravě dále proběhla výměna střešních trámů a střešní krytiny. Při opravě byly obnoveny všechny původní stropní malby a historické dveře. Dále byla realizována výměna a oprava podlah z dřevěných parket, historického zábradlí, mříží, soch a plotu. Při rekonstrukci došlo k celoplošnému podříznutí celého objektu moderní technologií (zatloukání speciálních nerezových plechů), která zajišťuje nejdelší možnou životnost technického provedení zamezením vzlínání kapilární vlhkosti zdivem.

První dvě podlaží domu (1. PP a 1. NP) slouží pro komerční využití nebytových prostor – ordinace. Další patra se využívají jako byty a kosmetický a kadeřnický salon a studio Oriflame. Ve sklepních prostorách domu byla otevřena ordinace praktického lékaře.

K zajištění vyšší bezpečnosti u podkrovních bytů slouží elektronická ochrana střešních oken proti zatékání dešťové vody, která je napojena na bezpečnostní agenturu. V jednotlivých bytech je možné zapojit náramek na přivolání první pomoci a nastavit systém monitorování pohybu, který každou změnu stereotypu dne vyhodnotí jako signál k přivolání pomoci. V blízkosti domu je Fakultní nemocnice a středisko rychlé záchranné služby.

 


www.palackomenium.cz | copyright © motioneyestudio.com, 2013-2023