POŠTOVNÍ ADRESA, SÍDLO FIRMY, VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ NA EXKLUZIVNÍ ADRESE
V PALÁCI KOMENIUM V HRADCI KRÁLOVÉ

Palác Komenium nabízí svým klientům kompletně zařízené kanceláře, jednací místnost a virtuální kanceláře.

Nabízíme:
• naším personálem provozovanou recepci s profesionálním týmem, který komunikuje v několika jazycích
• přístup do budovy a kancelářských prostor 24hod denně, 7 dnů v týdnu
• vyřizování Vašich telefonních hovorů jménem Vaší společnosti, přebírání vzkazů dle Vašich instrukcí
• zpracování příchozí/odchozí pošty
• vysokorychlostní připojení na Internet (optické vlákno) včetně Firewall a IP telefony
• vybavené jednací prostory s moderní AV technikou
• zařízené a námi zásobované kuchyňky se zónou pro odpočinek (plazmová TV, denní tisk, posezení)

Prvotní jednání:
Během osobního jednání, které je spojeno s prohlídkou prostor, Vám vypracujeme cenovou nabídku na míru dle Vašich požadavků.


A) Poštovní adresa (sídlo společnosti) bez dalších služeb - od 17,- Kč/měsíc
B) Sídlo firmy (společnosti) s dalšími službami (vlastní poštovní schránka) – od 117,- Kč/měsíc
C) Virtuální kancelář - od 40,- Kč/h
D) Pronájem částí kanceláře (vlastní pracovní stůl) pro každodenní činnosti + služby virtuální kanceláře – od 100,- Kč/h
E) Pronájem kanceláře zajišťující dvě hodiny denně prázdnou kancelář + služby virtuální kanceláře – 4.000,- Kč/měsíc

POSKYTOVÁNÍ SÍDLA:

A) Poštovní adresa – 17,- Kč/měsíc (na 49 let)

Chcete sídlo Vaší společnosti v Hradci Králové? Sídlo společnosti je nejen nutností, ale zároveň její vizitkou. Sídlo na prestižní adrese v Hradci Králové zvyšuje důvěryhodnost firmy, a může tak podpořit její úspěch u potencionálních obchodních partnerů. Poskytneme Vám obchodní adresu nebo sídlo pro Vaši společnost. Svojí adresou také předurčujete místní příslušnost úřadů státní správy.

B) Sídlo společnosti s dalšími službami (přebírání a skenování pošty, kopírování listin)
Chcete sídlo Vaší společnosti v Hradci Králové? Sídlo firmy je nejen nutností pro každou společnost, ale je hlavně její vizitkou, sídlo na prestižní adrese v Hradci Králové zvyšuje důvěryhodnost firmy, a může tak podpořit její úspěch u potencionálních obchodních partnerů. Poskytneme Vám obchodní adresu nebo sídlo pro Vaši společnost. Svojí adresou také předurčujete místní příslušnost úřadů státní správy. Budeme za Vás přijímat poštu či Vám zajistíme kancelářské služby. V našem sídle funguje sekretariát, který zabezpečuje správu a evidenci příchozí pošty pro klientské společnosti.

C) Virtuální kancelář

Co je virtuální kancelář?

Virtuální kancelář je moderní způsob zřízení sídla firmy a fungování kanceláře v místě, kde se nebudete každodenně fyzicky vyskytovat. Virtuální kancelář je alternativa ke klasickému řešení kancelářských prostor. Ať již podnikáte z domova, plánujete proniknout na nový trh či býváte často na cestách, virtuální kancelář Vám nabízí kompletní balíček služeb, který Vám pomůže řídit Vaše obchody tím nejprofesionálnějším způsobem. Virtuální kancelář Vám umožní komunikovat s Vašimi zákazníky a obchodními partnery prostřednictvím atraktivní obchodní adresy našeho centra, kde si můžete zřídit sídlo firmy nebo společnosti . Tato služba Vám zajistí přidělení přímého telefonního čísla a profesionální vyřizování telefonních hovorů, které jsou zodpovídány vzdělanými a vyškolenými recepčními jménem Vaší společnosti, což Vám zajistí profesionální image za všech okolností. Vzkazy jsou Vám následně neprodleně předávány. Navíc se Vám profesionální tým postará o veškerou příchozí poštu. Je jen na Vás, budete-li si poštu vyzvedávat přímo v centru, či zda si ji raději necháte přeposílat klasickým způsobem, faxem nebo e-mailem.

Pro koho je virtuální kancelář určena?
Virtuální kancelář nejčastěji využívají:

• začínající podnikatelské subjekty
• společnosti expandující do nových regionů
• subjekty, které nepotřebují ke svému podnikání samostatnou kancelář
• podnikatelé, kteří nechtějí mít sídlo své firmy registrované na adrese svého trvalého bydliště
• subjekty, jejichž manažeři jsou převážně na cestách a administrativní servis potřebují jen příležitostně
• podnikatelé, kteří potřebují zajistit administrativní služby na profesionální úrovni

D) Pronájem části kanceláře (vlastní pracovní stůl) pro každodenní činnosti + služby virtuální kanceláře – 4 800,- Kč/měsíc (maximálně 80 hodin/měsíc)
Někteří klienti vyžadují každodenní fyzický přístup do své kanceláře (což u virtuální kanceláře není možné) a proto ocení vlastní židli a uzamykatelný stůl. Nevadí jim, že v kanceláři jsou v průměru čtyři stoly ve které tu a tam sedí další klienti. Někteří klienti vyžadují každodenní fyzický přístup do své kanceláře (což u virtuální kanceláře není možné), a proto ocení vlastní židli a uzamykatelný stůl. Nevadí jim, že v kanceláři jsou v průměru čtyři stoly, u kterých tu a tam sedí další klienti. Pronájem části kanceláře Vám za zlomek ceny poskytne většinu výhod plynoucích z nájmu běžných kancelářských prostor, včetně možnosti umístění sídla firmy. Kromě nižších nákladů na samotné prostory ušetříte i související náklady na energie, vybavení, úklid či zabezpečení prostor a náklady na sekretářku. S těmito službami budete mít jistotu, že nezmeškáte žádnou obchodní nebo úřední korespondenci, pokud jste zrovna na cestách nebo pracujete v terénu. Na vizitkách a propagačních materiálech budete moci místo adresy svého bytu uvádět prestižní adresu komerčního objektu v centru města. A pokud budete potřebovat reprezentativní prostor pro setkání s klientem či uspořádání valné hromady, je Vám vždy k dispozici vybavená zasedací místnost s projekční technikou a možností cateringu. Služby virtuální kanceláře (jsou jako bonus k tomuto programu) Vám umožní komunikovat s Vašimi zákazníky a obchodními partnery prostřednictvím atraktivní obchodní adresy našeho centra, kde si můžete zřídit sídlo firmy, sdružení nebo společnosti. Tato služba Vám zajistí přidělení přímého telefonního čísla a profesionální vyřizování telefonních hovorů, které jsou zodpovídány vzdělanými a proškolenými recepčními jménem Vaší společnosti, což Vám zajistí profesionální image za všech okolností. Vzkazy jsou Vám následně neprodleně předávány. Navíc se Vám profesionální tým postará o veškerou příchozí poštu. Je jen na Vás, budete-li si poštu vyzvedávat přímo v centru, či zda si ji raději necháte přeposílat klasickým způsobem, faxem nebo e-mailem.

E) Pronájem kanceláře zajišťující 2 hodiny denně prázdnou kancelář + služby virtuální kanceláře – 4.000,- Kč/měsíc
Někteří klienti vyžadují každodenní fyzický přístup do své kanceláře (což u virtuální kanceláře není možné). Dále vyžadují prázdnou kancelář jen pro sebe a postačí jim, když kancelář mají přístupnou pouze několik hodin měsíčně. Pronájem kanceláře Vám za zlomek ceny poskytne většinu výhod plynoucích z nájmu běžných kancelářských prostor, včetně možnosti umístění sídla firmy. Kromě nižších nákladů na samotné prostory ušetříte i související náklady na energie, vybavení, úklid či zabezpečení prostor a náklady na sekretářku. S těmito službami budete mít jistotu, že nezmeškáte žádnou obchodní nebo úřední korespondenci, pokud jste zrovna na cestách nebo pracujete v terénu. Na vizitkách a propagačních materiálech budete moci místo adresy svého bytu uvádět prestižní adresu komerčního objektu v centru města. A pokud budete potřebovat reprezentativní prostor pro setkání s klientem či uspořádání valné hromady, je vám vždy k dispozici vybavená zasedací místnost s projekční technikou a možností cateringu. Služby virtuální kanceláře (jsou jako bonus k tomuto programu) Vám umožní komunikovat s Vašimi zákazníky a obchodními partnery prostřednictvím atraktivní obchodní adresy našeho centra, kde si můžete zřídit sídlo firmy, sdružení nebo společnosti. Tato služba Vám zajistí přidělení přímého telefonního čísla a profesionální vyřizování telefonních hovorů, které jsou zodpovídány vzdělanými a vyškolenými recepčními jménem Vaší společnosti, což Vám zajistí profesionální image za všech okolností. Vzkazy jsou Vám následně neprodleně předávány. Navíc se Vám profesionální tým postará o veškerou příchozí poštu. Je jen na vás, budete-li si poštu vyzvedávat přímo v centru, či zda si ji raději necháte přeposílat klasickým způsobem, faxem nebo e-mailem.

Popis budovy:
Palác Komenium je komplex nacházející se při vstupní bráně do historické části Hradce Králové u paty vojenského schodiště Bono Publico jako věrný odraz architektury konce 19. století. Palác Komenium stojí naproti Okresnímu soudu v Hradci Králové, v blízkosti Krajského soudu v Hradci Králové i budovy Královéhradeckého kraje a nedaleko Magistrátu města Hradec Králové.

Podrobný popis:
Když se snoubí staré s novým. Život jako na zámku s dálkovým vytápěním napřímo z Elektráren Opatovice a optickým vláknem pro nejrychlejší internet. To nabízí Palác Komenium v historické části města Hradce Králové, pod opravenými městskými hradbami, jejichž součástí jsou rozsáhlé, celoročně zelené zahrady s pergolami, fontánami a kašnami.

Vlastní zimní zahrada s výhledem do této krásné zahrady. V tomto bytovém domě je provozovna kosmetiky a kadeřnictví. Dům má zajištěný bezbariérový přístup a vybudován byl drátěný výtah do všech pater pro uživatele domu a návštěvníky i pro osoby s omezenou pohybovou schopností. Palác Komenium prošel v letech 2003-2018 generální rekonstrukcí a podařilo se uchovat jeho historickou hodnotu, zejména všechny historické malby a fresky, které zdobí stropy všech bytů a chodeb. Došlo k výměně všech oken. Nainstalována byla špaletová okna s vyřezávanou klapačkou (kombinace vnějšího historického křídla s taženým jednosklem a vnitřním křídlem s dvojsklem). V domě byly rovněž vyměněny všechny stoupačky, rozvody kanalizace, elektřiny, vody, slaboproudu a opravy se dočkaly původní venkovní fasády s velmi členitým historickým reliéfem.

Dům obsahuje centrální recepci a je hlídán kamerovým systémem s napojením na PCO. Nabízí elektrické otevírání hlavních dveří, vysokorychlostní internet (optické vlákno společnosti Magnalink, a.s.), dálkové vytápění se smlouvou s výrobcem tepla (Elektrárna Opatovice a.s.) a rozvody televize a rozhlasu.

CENÍK:

120 hodin/měsíc ... 4.800,- Kč
(40,- Kč/h, v ceně je připojení k vysokorychlostnímu internetu, vlastní stůl a uzamykatelná skříňka, využití kuchyňky, WC a úklid všech prostor)

100 hodin/měsíc ... 4.500,- Kč (45,- Kč/h, v ceně je připojení k vysokorychlostnímu internetu, využití kuchyňky, WC a úklid všech prostor)

64 hodin/měsíc ... 3.200,- Kč (50,- Kč/h, v ceně je připojení k vysokorychlostnímu internetu, využití kuchyňky, WC a úklid všech prostor)

40 hodin/měsíc ... 2.200,- Kč (55,- Kč/h, v ceně je připojení k vysokorychlostnímu internetu, využití kuchyňky, WC a úklid všech prostor)

20 hodin/měsíc ... 1.300,- Kč (65,- Kč/h, v ceně je připojení k vysokorychlostnímu internetu, využití kuchyňky, WC a úklid všech prostor)

Pronájem na 1 hodinu ... 130,- Kč (v ceně je připojení k vysokorychlostnímu internetu, využití kuchyňky, WC a úklid všech prostor)

1 den – 1.000,- Kč

4 dny v měsíci – 2.000,- Kč

10 dní v měsíci – 4.000,- Kč

Členský poplatek – 500,- Kč

Přeposílání pošty – 50,- Kč/ks

Skenování – 10,- Kč/A4

Černobílé kopírování – 3,- Kč/A4

Reklama na dům – 200,- Kč/měsíc (platba vždy na rok předem)

Hlavní kancelář má kapacitu 60 lidí, druhá místnost je určena pro 20 lidí.
 


www.palackomenium.cz | copyright © motioneyestudio.com, 2013-2018